Это важно.

Мы предлагаем удобный сервис для тех, кто хочет купить – продать: земельный участок, дом, квартиру, коммерческую или элитную недвижимость в Крыму. //crimearealestat.ucoz.ru/ Перепечатка материалов разрешена только при условии прямой гиперссылки //allmedicine.ucoz.com/

Поиск

Реклама

Statistics


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Нас смотрят

free counters

Ссылки.

Мы предлагаем удобный сервис для тех, кто хочет купить – продать: земельный участок, дом, квартиру, коммерческую или элитную недвижимость в Крыму. //crimearealestat.ucoz.ru/

Чат

ЗАСТОСУВАННЯ комплекснИХ біологічнИХ препаратІВ у лікуванні серцево-судинних захворювань, Патогенетично пов`язаних з атеросклерозом

Сприйняття атеросклеротичного процессу як гомотоксикозу дозволяє не тільки рекомендувати комплексні біологічні препарати у патогенетичній терапії цієї патології, але й розглянути вже існуючі рекомендації (Европейського товариства кардіологів 1997 та 1999 років) з точки зору гомотоксикології (таб. 3). «Гомотоксикологічна» база цих рекомендацій дозволяє створити альтернативу існуючим традиційним препаратам у разі неможливості їх призначення. Так, здатність проявляти антиагрегантний ефект мають «Траумель С» та «Убіхінон композитум»; антиангінальні властивості – «Ангіо- ін`єль», «Кралонін», «Кор композитум» (пункт А). Перспективними антиангінальними, кардіо- та васкулопротекторними препаратами є нещодавно зареєстровані в Україні комплекс  «Каталізатори цикла лімонної кислоти» та препарат «Плацента композитум». У Німеччині вони широко використовуються  при лікуванні серцево-судинних захворювань та вже довели свою ефективність.

Ефекти бета-адреноблокаторів властиві «Кралоніну» та «Кор композитуму», що здатні впливати на нейро-гуморальний компонент Серцево-судинного континууму, а антигіпертензивні властивості мають комплексні біологічні препарати «Ангіо-ін`єль», «Кралонін», «Гепар композитум» 

Не існує ліків, які б примусили хворого кинути палити, але існують шляхи медикаментозної допомоги на перших кроках відмови від цієї шкідливої звички  На відміну від традиційної терапії, антигомотоксичні препарати, які можуть бути використані у даній ситуації, в першу чергу, спрямовані на виведення токсинів з організму, підтримку нормального функціонування органів-«очисників» - печінки, дихальних шляхів, нирок, кишечника. До них належать Нукс Воміка Гомаккорд, Лімфоміозот, «Галіум Хеель», «Хепель», «Мукоза композитум». Подолати психічну залежність допомогають препарати «Нервохеель» та «Ігнація Гомаккорд».

Для підтримки цільового рівня холестерину (Пункт С) ефективні комбінації «Гепар композитум» та «Момордика композитум» з «Убіхіноном композитум», призначення «Ангіо-ін`єлю», «Траумелю С».

Дотримання дієти легше переноситься пацієнтами на тлі прийому  препаратів «Нукс Воміка Гомаккорд», «Лімфоміозот», «Хепель» . Зменшення рівня глюкози при порушеннях толерантності до глюкози та цукровому діабеті у хворих з супутньою панкреатопатією може бути досягнуто при використанні комбінації «Момордика композитум» або «Гепар композитум» з «Убіхіноном композитум» (Пункт D).

При виконанні рекомендацій пункта Е (навчання та фізична активність) можливі труднощі через наявність депресій, іпохондричного настрою хворого, подолати які допоможуть препарати «Ігнація гомаккорд», «Нервохеель» та «Кралонін».

Таким чином, антигомотоксична терапія у пацієнтів з хронічними формами ІХС може бути обгрунтована з позицій патогенезу атеросклеротичного процесу та не суперечить існуючим рекомендаціям з лікування  цієї патології.

«Гепар композитум». Найважливішим органом, що приймає участь у ліпідному обміні, є печінка. У печінці відбувається утворення неетерифікованих жирних кислот, фосфоліпідів, синтез холестерину та ендогенних  тригліцеридів. Ендогенні ліпіди (трігліцериди та холестерин), синтезовані в печінці, виділяються в кров у складі ліпопротеідів дуже низької щільності, де під впливом ліпопротеінліпази відбувається гідроліз трігліцеридів з утворенням ліпопротеїдів проміжної щільності, що частково катаболізуються печінкою з перетворенням у ліпопротеїди низької щільності. Катаболізм ліпопротеідів низької щільності також частково відбувається в печінці. У зв'язку з цим призначення препаратів, які здатні покращувати функціональний стан печінки впливають на важливий патогенетичний фактор атеросклеротичного процесу – дисліпідемію.

Серед комплексних біологічних препаратів такі властивісті мають «Гепар композитум» і «Момордика композитум».

«Гепар композитум» містить суіс-органні компоненти (Hepar suis, Duodenum suis, Pankreas suis, Colon suis і ін.), нозоди (Fel Tauri, Cholesterinum), потенційований вітамін В12, внутрішньоклітинні каталізатори та коферменти. Завдяки складу цей препарат у першу чергу нормалізує функціональний стан печінки, має метаболічні та антиоксидантні властивості, що робить його особливо привабливим для хворих з атеросклеротичним ураженням серця.

Включення препаратів «Гепар композитум» та «Убіхінон композитум» до базисної терапії хворих з хронічними формами ІХС оптимізує також функціональний стан ендотеліальної функції та лівого шлуночка серця, призводить до зменшення його гіпертрофії, поліпшення параметрів діастолічного наповнення та зменшення ознак характерного для них гіпертрофічного типу діастолічної дисфункції. Така терапія сприяє нормалізації постішемічної реакції плечової артерії,  відновленню зниженої реакції плечової артерії на сублінгвальний нітрогліцерин та підвищує максимальну вазодилатацію судини у хворих з хронічними формами ІХС. 

Позитивна дія «Гепар композитум» зберігається впродовж 4-6 місяців, у зв`язку з чим рекомендовано проводити повторні курси лікування (два рази на рік).

Препарат «Гепар композитум» випускається в ампулах 2,2 мл розчину для ін`єкцій. «Гепар композитум» вводять внутрішньом`язово 2,2 мл двічі на тиждень. Курс лікування складає 10 ін`єкцій. З метою підвищення ефективності препарату доцільно використовувати його в комбінації з препаратом системної дренувальної дії «Лімфоміозот» в дозі 10 крапель тричі на день перорально впродовж курсу лікування. Ефективність препарату підвищується у комбінації з комплексним біологічним препаратом з групи системних каталізаторів «Убіхіноном композитумом» (2,2 мл двічі на тиждень). Курс лікування складає 10 ін`єкцій, припускається введення «Гепар композитум» та «Убіхіхнон композитум» в одному шприці.

«Момордика композитум». Антиоксидантну та протизапальну дію має також комплексний біологічний препарат «Момордика композитум», який завдяки своїм компонентам Lycopodium clavatum і Mandragora e radice siccato впливає на функціональний стан печінки та жовчного міхура, а також  біліарної системи та підшлункової залози. Найбільш ефективне призначення «Момордики композитум» у пацієнтів з метаболічним синдромом Х, у яких порушення толерантності до глюкози часто спостерігається на фоні панкреатопатії.

Позитивна дія «Момордика композитум» зберігається впродовж 4-6 місяців, у зв`язку з чим рекомендовано проводити повторні курси лікування (2 рази на рік).

Побічні ефекти: підвищене слиновиділення. Препарат слід призначати з обережністю при гіперфункції щитовидної залози.

Препарат «Момордика композитум» випускається в ампулах 2,2 мл розчину для ін`єкцій, вводять внутрішньом`язово 2,2 мл двічі на тиждень. Курс лікування складає 10 ін`єкцій. З метою підвищення ефективності препарат доцільно використовувати в комбінації з препаратом системної дренувальної дії «Лімфоміозот» в дозі 10 крапель тричі на день перорально впродовж курсу лікування. Ефективність препарату підвищується у комбінації з системним каталізатором «Убіхінон композитум» (2,2 мл двічі на тиждень). Курс лікування складає 10 ін`єкцій, допускається введення препаратів «Момордика композитум» та «Убіхіхнон композитум» в одному шприці.

«Убіхінон композитум». Системну метаболічну дію мають антигомотоксичні препарати «Убіхінон композитум» та «Коензим композитум», які є стимуляторами та регуляторами діяльності заблокованих ферментних систем на рівні дихального ланцюга мітохондрій. «Убіхінон композитум» містить також потенційовану форму ацетилсаліцилової кислоти. Доповнення традиційної терапії хворих серцево-судинними захворюваннями, пов`язаними з атеросклерозом, цим внутрішньоклітинним каталізатором сутєво підвищує її ефективність, особливо при наявності супутніх метаболічних порушень (метаболічному синдромі).

Доповнення традиційної терапії таких хворих біологічними препаратами «Момордика композитум» і «Убіхінон композитум» впродовж п'яти тижнів призводить до оптимізації показників ліпідного та вуглеводного обмінів. Так, терапія з використанням «Момордики композитум» та «Убіхінону композитум» сприяє зниженню рівня глюкози крові натще в середньому на 11,9%,  фруктозаміну - 7,3%, загального холестерину - 13,4% і холестерину ліпопротеїдів низької щільності - 19,6%. Нормалізуючий вплив такої терапії на ліпідний та вуглеводний обміни можна пояснити:

·              оптимізацією функціонального стану печінки та її розмірів завдяки нормалізації співвідношення кровотоків по портальній вені та печінковій артерії;

·              зменшенням ознак субклінічної панкреатопатії, притаманної цим пацієнтам.

Застосування препаратів «Момордика композитум» і «Убіхінон композитум» також сприяє усуненню порушень ендотелій-незалежної вазодилатації плечової артерії у хворих з хронічними формами ІХС.

«Убіхінон композитум» випускається в ампулах 2,2 мл розчину для ін`єкцій. «Убіхінон композитум» звичайно вводять внутрішньом`язово 2,2 мл двічі на тиждень, 10 ін`єкцій на курс. Препарат використовується самостійно або в комбінації з іншими комплексними антигомотоксичними препаратами для підвищення їх ефективності. При тяжкому стані хворого, що супроводжується виснаженням, препарат може вводитись 1 раз на тиждень впродовж тривалого часу.

«Убіхінон композитум» є протипоказаним при вагітності та в період лактації, його слід використовувати з обережністю у хворих з підвищеною чутливістю до вітаміна В1. Побічні ефекти: відчуття печії чи болю в місці ін`єкції при підшкірному чи внутрішньошкірному введенні.

«Ангіо-ін`єль» є препаратом з доведеною ангіопротекторною дією при атеросклеротичному ураженні стінки судини. Він містить гомеопатизований алопатичний препарат нітрогліцерин (Glonoinum) у вигляді акорду трьох його потенцій, за рахунок чого здатний поліпшувати функціональний стан ендотелію судин та справляти на нього захисну дію. Цей ефект «Ангіо-ін`єлю» найбільш цікавий з позиції можливого впливу на патогенез атеросклерозу. Окрім нітрогліцерину, до складу препарату входять фітокомбінації, що традиційно вважають ефективними при кардіальній патології: плоди глоду (Crataegus), кактус великоквітковий (Cactus), спігелія (Spigelia) - також у вигляді аккордів потенцій.

Включення в традиційну терапію хворих хронічними формами ІХС комплексного біологічного препарату «Ангіо-ін`єль» сприяє зменшенню дилатації порожнини лівого шлуночка (кінцево-діастолічного індексу у середньому на 12,3% та кінцево-систолічного індексу на 22,2%) зі зростанням його фракції викиду на 12,3% та нормалізації функціонального стану ендотелію.

Препарат «Ангіо-ін`єль» випускається в ампулах 1,1 мл розчину для ін`єкцій. «Ангіо-ін`єль» вводять внутрішньом`язово 1,1 мл двічі на тиждень. Курс лікування 10 ін`єкцій. Позитивна дія «Ангіо-ін`єлю» зберігається впродовж 4-6 місяців, у зв`язку з чим рекомендовано проводити повторні курси лікування (2 рази на рік). Повторні курси справляють профілактичну дію щодо порушеннь функції судин та серця. Препарат слід призначати з обережністю при гіперфункції щитовидної залози у зв`язку з його здатністю підвищувати її функціональну активність.

Раскрутка сайта - регистрация в каталогах PageRank Checking Icon Яндекс цитирования